Soğuk Hava Odaları Beton Koruma

Soğuk hava depolarının zemininde sıcaklık her zaman -20 ile -30 °C aralığındadır, ancak zemin uygun şekilde yalıtılsa bile soğuk sızıntısı meydana gelir. Bu, temel ve döşeme alanları gibi toprakla temas halinde olan malzemelerin soğuğu emeceği ve zeminin donmasına izin vereceği anlamına gelir. Toprakta bulunan su, buza dönüştüğünde hacmini değiştirecek ve don erozyonu nedeniyle önemli hasara neden olabilir.

Yapı temelindeki buz birikmesi, bina temelinin kontrolsüz hareketi veya inşaata zarar verecek şekilde yükselmesine neden olabilir. DEVI, bu tür buzlanma olasılığını ortadan kaldırarak ticari dondurucularda ve buz stadyumlarında donma hasarını önler.

Kapıların sorunsuz çalışması için yapılan kapılarda donmya karşı koruma, konstrüksiyonu korur ve kapıların sıkıca kapanmaması nedeniyle enerji kaybını önler.

Sistem karmaşık bir yapıda değildir, planlama ve kurulum için daha kolaydır ve fazladan alan gerektirmez.

DEVI elektrikli ısıtma sistemleri, çevreye duyarlı bir sistemdir. Glikol-su karışımlı alternatif sistemlerin içerdiği toprağa glikol sızıntısı gibi riskleri ortadan kaldırarak, güvenli bir çözüm sunar.

Gönder
1
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?