DEVI by Danfoss

Danfoss bünyesinde elektrikli ısıtma çözümlerinde uzmanlaşmış bir marka olan DEVI; konut, ticari ve endüstriyel uygulamalar için elektrikli ısıtma alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Konfor, enerji verimliliği ve güvenlik sağlamak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi sunar.

DEVI 1942 yılında Danimarka’da kurulmuş ve 2003 yılından beri Danfoss Grubu’nun bir parçasıdır. DEVI, yıllar içinde elektrikli ısıtma teknolojileri ve çözümleri konusunda önemli bir uzmanlık kazanmıştır.

DEVI ürünleri kalite, güvenilirlik ve güvenlik özellikleriyle tanınır. İlgili uluslararası standartlara uygundurlar ve en yüksek endüstri standartlarını karşıladıklarından emin olmak için titiz testlerden geçerler. Ürünler, Avrupa Birliği içerisindeki fabrikalarda üretilmektedir.

DEVI, kullanıcıların ısıtmayı ihtiyaçlarına göre kontrol etmelerine, enerji israfını ve genel ısıtma maliyetlerini azaltmalarına olanak tanıyan enerji verimliliğine yönelik çözümleri vurgular.

DEVI’nin ürünleri, elektrikli ısıtmanın tercih edilen veya gerekli bir seçenek olduğu konut binalarında, ticari alanlarda, endüstriyel tesislerde ve dış ortamlarda uygulama alanı bulmaktadır.

DEVI, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli elektrikli ısıtma ürünleri sunmaktadır:

Elektrikli Yerden Isıtma:

DEVI, yerden ısıtma uygulamaları için elektrikli ısıtma sistemleri sağlar. Bu sistemler, fayans, laminat, ahşap ve daha fazlası gibi farklı döşeme türlerinin altına monte edilmek üzere tasarlanmıştır ve ısının zemin boyunca rahat ve eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlar.

Dış Mekan Güvenlik Uygulamaları:

DEVI, araç geçiş yollarında, patikalarda, merdivenlerde ve diğer dış mekanlarda buz ve kar birikmesini önlemek için dış mekan ısıtma çözümleri sunar. Bu sistemler güvenliği artırmaya ve elle kar temizleme ihtiyacını azaltmaya yardımcı olur.

Aynı zamanda DEVI, çatılarda, oluklarda, yağmur derelerinde ve çatı süzgeçlerinde sunduğu çözümler ile can ve mal güvenliğini sağlar.

Borularda Donmaya Karşı Koruma:

DEVI, ayrıca borularda donmaya karşı korunması ve endüstriyel uygulamalarda sıvıların tutarlı bir şekilde akışını sağlamak için çözümler sunar.

Termostat ve Kontrol Sistemleri:

DEVI, ısıtma sürecini düzenlemek ve optimize etmek için bir dizi akıllı termostat ve kontrol sistemi sunarak enerji tasarruflu çalışma sağlar.

Gönder
1
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?