Hakkımızda

Tarem İnşaat Elektromekanik

2021 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan TAREM, Türkiye’de yerden ısıtma sistemlerinin satış ve montajında hızla lider bir oyuncu haline gelmiştir.

Öncelikli odak noktamız, yerli müşterilerimize birinci sınıf ürün ve hizmetler sunarak hem kaliteyi hem de müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak için çabalarken, enerji verimliliği ve daha düşük karbon ayak izi misyonumuzun merkezinde yer alıyor. En son yeni nesil teknolojiyi benimseyerek, müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi çözümler sunmak için sürekli çaba gösteriyoruz.

Yerel pazardaki başarımız, kalite ve mükemmelliğe olan bağlılığımız sınırların ötesine uzanıyor. İhracatta, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize aynı düzeyde olağanüstü hizmet sunmaya odaklanıyoruz.

Şirketimizde, enerji verimliliği, teknoloji ve müşteri memnuniyetinde en yüksek standartlara ulaşmaya olan sarsılmaz bağlılığımız, bizi yerden ısıtma sektöründe güvenilir ve ileri görüşlü bir ortak olarak ileriye götürüyor.

Gönder
1
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?